3: 1 - 1BiTv.com

3: 1

3: 1

Egypt se po porážce s Ruskem rozhodl podat soudní protest

Egypt má v úmyslu podat oficiální protest FIFA na projevu rozhodčího během porážky 3-1 v Petrohradě v úterý.
Paraguayan Enrique Caceres je dotyčná osoba.
"Chceme provést šetření ve výkonu celého soudního týmu," řekl prezident egyptské fotbalové asociace Hani Abo Reed.
Abo Reed, který je také členem Rady FIFA, uvedl, že Egypt cítil, že Ahmed Fathi byl v pokusu o branku v druhé polovině druhého poločasu poslán zpět a poslal jej do vlastní sítě a dal Rusku výhodu . Řekl také, že v 78. minutě, kdy byl zapojen útočník Marwan Mohsen, v němž se podílel obránce Ruska Ilya Kutepov, měl být pinálem.
"Soudce musel použít systém rozhodčích VAR (video assistant referee system), aby kontroloval a udělil pokutu, museli také vidět, že Fatah byl tlačil," dodal Abo Reed.
"Je to naše právo si stěžovat a požádat o vyšetřování," řekl.
Egypt utrpěl druhou porážku v turnaji a včasnou eliminaci při svém prvním vystoupení na mistrovství světa od roku 1990.
Hrají finální zápas skupiny A proti Saúdské Arábii v soutěži mezi dvěma důstojnickými týmy ve volgogradu v pondělí.
"Vím, že lidé v Egyptě jsou nespokojeni s našimi výsledky, ale je to náš první turnaj v roce 28. Nemáme zkušenosti," řekl Abo Reed.